Kontakt

MTÜ Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit
reg. nr. 80362183
Lastekodu 24-33, Tallinn
Swedbank EE112200221058420819
info (at) erhl.ee

 

 

hopneri_maja_28_08_062Ahto Abner (juhatuse esimees)

Muusika õpetamise ning muusikahariduse edendamisega olen tegelenud alates 2002. aastast. Alustades löökpilli eratundidega, hiljem töötades rütmika­, ansambli-­ ja löökpilliõpetajana Saue Muusikakoolis ning Gustav Adolfi Muusikakoolis. Alates 2015. a. septembrist tegutsen löökpilliõpetaja ning rütmimuusika eriala juhina Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias. Lisaks on suur huvi algastme muusikahariduse vastu. Alates 2012. aastast korraldan suviseid lastemuusikalaagreid Rannapungerjal, Peipsi järve ääres. Olen läbi viinud mitmeid töötubasid, mis puudutavad rütmigrupi tööd, ansamblitööd ning löökpillipõhist muusikaväljendust. Muusikuna tegutsen peamiselt jazzmuusikuna, jätkuv koostöö Oleg Pissarenko, MiaMee, Kadri Voorandi, Liisi Koiksoni, Sofia Rubina, Hedvig Hansoni ja paljude teistega.

 

IMG_1070

Kristjan Kaasik
Olen lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli pop-jazz kitarri erialal ja omandanud bakalaureuse kraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias helirežii erialal. Kitarristina olen teinud koostööd paljude eesti pop ja rock artistidega nagu Kristjan Kasearu, Ines, Karl-Erik Taukar, Tõnis Mägi, Birgit Õigemeel jpt, hetkel mängin Ott Leplandi bändis. Muusikutöö kõrvalt olen kitarriõpetaja Drive It Up kitarrikoolis ja juhin BändiLabori projekti ERHLis.

 

 

 

 

 

 

 

 

virgo_sillamaa-krismoor2013Virgo Sillamaa

Olen alates 2003. aastast olnud tegevmuusik ja mänginud kitarri päris suures hulgas ansamblites ja projektides, millest viimaste aastate olulisemad on ilmselt Kadri Voorand Trio/Quartet, VindPower ja nüüd ka Avarus Ensemble. Rütmimuusika hariduse edendamises olen aktiivselt osalenud 2008. aastast, mil hakkasin õpetama Gerog Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning selle suuna kõige olulisem saavutus on ilmselt “(Rütmi)muusikateooria” käsiraamatu avaldamine 2015. aasta kevadel. Hetkel olen Eesti muusikaekspordi arenduskeskuse Music Estonia tegevjuht, Tallinna Ülikooli Balti Filmi-, Meedia-, Kunstide ja Kommunikatsiooniinstituudi nõukogu liige ja Loomingulise Rühmituse Avarus manager.

 

                                                                                                                                                                                                        Jaak Sooäär

Kitarrist, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzmuusika osakonna juhataja ja Eesti Jazzliidu juhatuse ase-esimees.

 

 

 

 

 

 

 

Eve Pärnsalu

Laulja, laulutekstide autor ja muusik. Alates aastast 1995 rütmimuusika laulmise eriala õpetaja. Lõpetanud G.Otsa nim Tallinna muusikakooli oboe ja pop-jazz laulu eriala. Töötab G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis RML eriala ja didaktika õpetaja ning osakonnajuhatajana, Saue Muusikakoolis RML eriala õpetajana ning Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias jazzmuusika laulmise eriala didaktika ja pedagoogilise praktika lektorina.

 

 

 

 

Ain Agan

Ain Agan on eesti muusikamaastiku vaieldamatu raudvara, silmapaistev kitarrimängija, helilooja ja Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli rütmimuusika osakonnajuhataja ning kitarriõpetaja. Ta on Viljandi Kitarrifestivali asutaja ja kunstiline juht ning hinnatud lavapartner. Tema mängu võime kuulda pea 100. heliplaadil, sealhulgas 4. sooloplaadil: “Ramp” (1995), “Ain Agan ja Tallinna Kammerorkester” (2005) ja “Pictures”(2009) ja “Now I Know” (2015)