Kontakt

MTÜ Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit
reg. nr. 80362183
Lastekodu 24-33, Tallinn
Swedbank EE112200221058420819
info (at) erhl.ee

hopneri_maja_28_08_062Ahto Abner (juhatuse esimees)

Muusika õpetamise ning muusikahariduse edendamisega olen tegelenud alates 2002. aastast. Alustades löökpilli eratundidega, hiljem töötades rütmika­, ansambli-­ ja löökpilliõpetajana Saue Muusikakoolis ning Gustav Adolfi Muusikakoolis. Alates 2015. a. septembrist tegutsen löökpilliõpetaja ning rütmimuusika eriala juhina Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias. Lisaks on suur huvi algastme muusikahariduse vastu. Alates 2012. aastast korraldan suviseid lastemuusikalaagreid Rannapungerjal, Peipsi järve ääres. Olen läbi viinud mitmeid töötubasid, mis puudutavad rütmigrupi tööd, ansamblitööd ning löökpillipõhist muusikaväljendust. Muusikuna tegutsen peamiselt jazzmuusikuna, jätkuv koostöö Oleg Pissarenko, MiaMee, Kadri Voorandi, Liisi Koiksoni, Sofia Rubina, Hedvig Hansoni ja paljude teistega.

 

IMG_1070

Kristjan Kaasik
Olen lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli pop-jazz kitarri erialal ja omandanud bakalaureuse kraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias helirežii erialal. Kitarristina olen teinud koostööd paljude eesti pop ja rock artistidega nagu Kristjan Kasearu, Ines, Karl-Erik Taukar, Tõnis Mägi, Birgit Õigemeel jpt, hetkel mängin Ott Leplandi bändis. Muusikutöö kõrvalt olen kitarriõpetaja Drive It Up kitarrikoolis ja juhin BändiLabori projekti ERHLis.

 

 

 

 

 

 

Andre Maaker

Andre Maaker

Kitarriõpinguid alustasin Kuressaares Tiit Pauluse juures. Vabakutselise muusikuna olen koostööd teinud pea kõikide oluliste jazzmuusikutega Eestis. Oma üsna laialivalguvat muusikahuvi järgides on mind lisaks jazzmuusikale paelunud muuhulgas ka folk-, elektrooniline, india, rock-, flamenco- ja klassikaline muusika. Praegu õpin ja õpetan kitarri TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias ning alates 2007. aastast korraldan Kuressaare kitarrilaagrit.

 

 

 

 

 

Marko Mägi

Olen lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia magistratuuri, kus nüüd töötan muusikaosakonna juhina ning õpetan ka erinevaid õppeaineid nagu improvisatsioon ja muusikateooria. Alates 2004. aastast olen korraldanud Koolijazzi. Muusikuna olen viimastel aastatel osalenud põhiliselt pärimusmuusikute ja rütmimuusikute ühisprojektides.

 

 

 

 

 

Erko Niit

Erko Niit

Olen tegevmuusik alates 2005. aastast ja mänginud kitarri ning laulnud erinevates kooseisudes – Paabel, Laura Junson & The Jeth, Kali Briis, Tõnu Tubli Erko Niit Duo. Olen ühtlasi ka Pärnu Muusikakooli Rütmimuusika osakonna õpetaja ja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi bändiõpetaja. Alates 2015. aastast olen ka Korter13 proovika, stuudio ja kontsertkoha üks eestvedajatest. Ühtlasi õpin ka magistratuuris seda, kuidas rütmimuusikat võiks õpetada.

 

 

 

 

 

ConcreteJoel-Rasmus Remmel

Olen lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuri jazzosakonnas klaveri erialal. Hetkel olen õpetaja Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ja muusikapedagoogika rütmimuusika suuna juht EMTAs. Minu aktiivne interpreedielu leiab enim väljendust kooslustes Joel Remmel Trio, Carrot Lights, Laura Junson & The Jeth, Laura & Joel Remmel duo jne.

 

 

 

virgo_sillamaa-krismoor2013Virgo Sillamaa

Olen alates 2003. aastast olnud tegevmuusik ja mänginud kitarri päris suures hulgas ansamblites ja projektides, millest viimaste aastate olulisemad on ilmselt Kadri Voorand Trio/Quartet, VindPower ja nüüd ka Avarus Ensemble. Rütmimuusika hariduse edendamises olen aktiivselt osalenud 2008. aastast, mil hakkasin õpetama Gerog Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis ning selle suuna kõige olulisem saavutus on ilmselt “(Rütmi)muusikateooria” käsiraamatu avaldamine 2015. aasta kevadel. Hetkel olen Eesti muusikaekspordi arenduskeskuse Music Estonia tegevjuht, Tallinna Ülikooli Balti Filmi-, Meedia-, Kunstide ja Kommunikatsiooniinstituudi nõukogu liige ja Loomingulise Rühmituse Avarus manager.